آیا آنتونی رابینز تندخوان است ؟

آیا آنتونی رابینز تندخوان است ؟Reviewed by میر ناصر جعفری on Jul 6Rating: 5.0آیا آنتونی رابینز تندخوان است ؟آنتونی رابینز در دوران راهنمایی در یک دوره تندخوانی شرکت می کند و در دوران دبیرستان حدود 700 کتاب از مدرسه امانت می گیرد و می خواند.اکثر کتاب ها در حوزه ....
تبلیغات (درصورت تمایل برای مشاهده کلیک کنید) !!!

متوجه شده ام بسیاری از دانش آموزانم در کلاس از آنتونی رابینز یاد می کنند. بعضی از آنها از کتاب ها و برخی دیگر از ویدئوهایش استفاده کرده اند. بسیاری از کسانی که از تعلیمات او بهره برده اند  به زندگیشان جان دوباره بخشیده اند و اثرات مثبتی در موفقیت شخصی خودشان ایجاد کرده اند. ما در bfast.ir با جدیت برای بهبود شخصی و آموزش افراد تلاش میکنیم و سعی داریم تا این تلاش ها ، اهداف و موفقیت های حاصل شده را با شما نیز سهیم باشیم.

 

تند خوانی آنتونی رابینز
تند خوانی آنتونی رابینز

هر کسی که پیرو افکار و آموزه های رابینز است این را میداند که یکی از نکات کلیدی در موفقیت وی آموختن تندخوانی بوده است. در اینجا بخشی از(صفحه ۱۹ تا ۲۰) کتاب پرفروش وی با نام ” پول ، استاد بازی” را برایتان آورده ام :

 

“در جوانی تصمیم گرفتم که هر روز یک کتاب بخوانم.اگرچه به این هدفم نرسیدم اما طی ۷ سال بیش از ۷۰۰ کتاب مطالعه کردم …”

 

رابینز در دوران راهنمایی در یک دوره تندخوانی شرکت می کند و در دوران دبیرستان حدود ۷۰۰ کتاب از مدرسه امانت می گیرد و می خواند. اکثر کتاب ها در حوزه فلسفه و بهبود عملکرد فردی بوده اند.آن زمان تونی رابینز ۱۹ ساله بوده و بیش از ۱۰۰۰ کتاب خوانده بوده است.

شرکت در دوره تندخوانی زندگی تونی را تغییر داد. این دوره به رشد و توسعه ی فردی او شتاب و قدرت بخشید.دوره تندخوانی او را در مسیری قرار داد تا به کسی که امروز او را می شناسید تبدیل شود.

چرا؟

مطالعه پایه و اساس فراگیری دانش است. مطالعه حیاتی ترین گام در بهبود عملکرد فردی که به تمام زمینه های رشد و پیشرفت شخصی شتاب و قدرت می دهد. هر چه بیشتر بخوانید بیشتر می آموزید و در نتیجه بیشتر رشد خواهید کرد. هر کسی مجموعه ای از اطلاعات دارد که در زندگی شخصی برای رسیدن به اهدافش از آن استفاده می کند. اطلاعات بیشتر موفقیت های بیشتر را به دنبال خواهد داشت. دریافت اطلاعات به روز و با تداوم زمانی یکی از راهکارهای اساسی برای موفقیت تمام انسان های موفق از جمله رابینز است.

 

توماس جفرسون ، آبراهام لینکولن ، فردریک داگلاس ، وینستون چرچیل ، تدی روسولت ، جان اف کندی ، بیل گیتس ،وارن بافت … همگی خواننده های حرفه ای کتاب در زمینه دانش تخصصی شان بوده اند و موفقیت شان را مدیون اطلاعاتی هستند که از کتابهای مختلف دریافت کرده اند.

 

یادگیری تندخوانی در چه مواردی مفید خواهد بود :

  • خواندن مجلات،روزنامه ها(به ویژه روزنامه های حجیم آخر هفته!) و مطالب خبرگزاری ها.

  • به روز بودن از طریق خواندن کتاب های کسب و کار تا در موقعیت های مناسب و جلسات کاری بتوان از آنها استفاده کرد.

  • جویندگان کار : آیا به لبه ای برای بالا رفتن از ستون نیاز دارید؟ تندخوانی مهارتی است که میتوانید در چنته داشته باشید و از آن استفاده کنید. موسسه ی ما در پایان دوره گواهینامه شرکت در دوره را برایتان صادر خواهد کرد تا در موقعیت های شغلی مناسب بتوانید از آن استفاده کنید.

  • دانش آموزان : آیا دوست دارید نمرات عالی داشته باشید؟آیا مایلید که در تمرین های کلاسی و امتحانات باهوش تر ظاهر شوید و برای سایر فعالیت هایتان نیز زمان آزاد داشته باشید؟

  • رتبه یک در کلاستان باشید و با نمرات عالی خود را برای کنکور آماده کنید.

  • برای اوقات بیکاری و بازنشستگی برنامه ریزی کنید و کتاب های نخوانده را از قفسه ی کتابخانه تان بیرون بکشید.

تندخوانی زندگی شما را دگرگون خواهد کرد و قسمت امیدوارکننده این است که می توان آن را با آموزش فراگرفت و با تمرین در آن حرفه ای شد. ما و همکارانمان در مثبت بینان شریف بستری را فراهم کرده ایم که در کلاس های تندخوانی و تقویت حافظه شرکت نمایید و در صورتی که امکان حضور در کلاس برایتان فراهم نیست با جزوه ها و نرم افزارهای آموزشی در مسیر موفقیت شغلی و تحصیلی و زندگی گام بردارید.

 

به زندگی تان شتاب دهید!

شتاب
شتاب
تبلیغات (درصورت تمایل برای مشاهده کلیک کنید) !!!

درباره نویسنده

من ، هر هفته یک کتاب !

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *